Markamız

DADO SENS Börlind Grubu’nun tıbbi odaklı doğal kozmetik markasıdır. Hassas ve problemli ciltler icin ‘sorun çözücü’ olarak geliştirilmiştir. Bu benzersiz yüz ve vücut bakım serisinde ‘Cilt sağlığı’ anahtar kavramdır. DADO SENS ürünleri doğal bileşenler ile üretilmiş olması , etkileri dermatolojik testler ile kanıtlanmış olması ve cildin restoratif mekanizmalarına uyarıcı etki yapmasina yönelik etkili formülasyonu olması nedeni ile benzersiz bir cilt bakım serisidir.

Günümüzde cilt sorunları adeta günlük hayatın bir parçası haline gelmiştir. Her geçen gün daha fazla insan hassas, alerjik, kuru veya lekeli cilde sahip olmaktadır. Cilt problemlerinin ortaya çıkmasında; güneş ışığı, hava kirliliği ve tükettiğimiz gıdalardaki zararlı maddeler gibi çok sayıda dış etkenin yanı sıra doğal yatkınlık büyük rol oynamaktadır. Ne yazık ki birçok cilt bakım ürünün zarar verici bileşenleri de duyarlılık reaksiyonlarına veya cilt görünümünde bozulmaya sebebiyet verebilir.

Hassas ciltler için eşsiz bakım serisi

DADO SENS ürünleri, ister günlük bakım için ya da kullanılan tedaviyi destekleme amaçlı olarak, hassas ve problemli ciltlerin yüksek beklentilerini doğanın sunduğu üstün nitelikli bileşenler ile karşilamayi hedefler. DADO SENS cildinizde hissedebileceğiniz ve görebileceğiniz etkinlikte sonuçlar sunar. DADO SENS ürünleri hem yetiskinler hem cocuklar icin uygundur, her yaş grubundan kişiler kullanabilir. Alerji sorunu yaşayanlar, kuru cilt yapısına sahip kişiler, kızarıklık veya akne sorunu yaşayanlar için, DADO SENS dermo-kozmetik alanındaki uzmanınızdır. Aynı zamanda hassas, problemli ciltler, akne, sedef, dermatit sorunları için tedavi alan kişiler icin uygundur.

Amacımız tıbben etkili yöntemler ile doğanın sundugu en iyi malzemeleri kullanarak cildin ihtiyacini karsilamaktir. Çünkü güzel cilt, sağlıklı cilt demektir! Sağlıklı cilt ise doğru bakım ile butun ihtiyaçları karşılanmış cilttir!

Doğanın tıbbi gücü ile yumuşak ve pürüzsüz bir cilt

Bütün ürünlerimiz doğaldır. Almanya’da Kara Orman’da (Black Forest) 1987 den beri imal edilen DADO SENS ürünlerinin bazını, yüksek kaliteli botanik yağlar, doğal mumlar ve kendi kaynağımızdan (Black Forest) mineral bakımından zengin doğal kaynak suyu teşkil eder. DADO SENS ürünleri cildin doğal fonksiyonlarını geliştirir, cildin yenilenme ve iyileşme özelliklerini aktive eder.

DADO SENS DERMACOSMETICS, Almanya’nın önde gelen dermatologları ile uzun yıllar süren araştırma ve medikal calişmalar sonucunda, DADO-Cosmed laboratuvarlarında geliştirilmiştir. Ürünlerimizin cilt uygunluğu ve etkinliği, dermatoloji klinikleri ve bağımsız enstitüler tarafından bilimsel olarak klinik deneyler ile test edilmiş ve kanitlanmiş, dermatologlar tarafından onaylanmıştır. Bütün aktif bileşenler ve formüller dermatolojik verilere dayanmaktadır. Dermatolojik raporlar icin bu linke bakiniz.

Cildiniz bizimle güvende

Ürünlerimiz %100 sentetik koku, parfüm, renklendirici, koruyucu, paraben, petrol türevleri içermez (parafin ve PEG’ler gibi), silikon ve hayvan özleri içermez. DADO SENS bitkisel içerikli bir dermakozmetiktir, %100 vejeteryandir. Genetik olarak değiştirilmiş hammaddeler, bilinen alerjenler ve tahriş edici maddeler icermez. Hiçbir üründe kortizon bulunmaz. Doğal kaynakları temel alır.

Hayvanlar üzerinde denemeyi reddediyoruz. Bizler sağlıklı yaşam tarzının anlaşılmasına ve kişilerin farkındalığının arttırılmasına yardımcı olmak istiyoruz.

Bizim için cilt bakımı bir güven meselesidir. Bu nedenle sizlere ürünlerimizi en iyi kaliteyle sunmanin yanı sıra ürünlerimizin içerikleri ve etkileri konusunda 100 % açıklikla net bilgiler verme sözü veriyoruz.