Üretİm Yerİ: Almanya

Kara Orman’dan Gelen Doğal Kalite

“Alman Malı” etiketi, yalnızca Kara Orman’da imal edilen ürünlerimizin üstün doğal kalitesini temsil eder. Sürdürülebilirlik ve eko-sosyal sorumluluğa inanıyoruz.

En iyi bileşenler

Soğuk preslenmiş bitki yağları, uçucu yağlar, bitkisel özler, deniz içerikleri ve vitaminler gibi yalnızca en iyi ham bileşenleri kullanıyoruz. Organik olarak yetiştirilmiş bitkisel bileşenleri tercih ediyoruz.
bitki

Börlind bitki bahçesindeki çeşme

Ürün işleme süreçlerimizde kullandığımız su, kendi kaynağımızdan elde edilmektedir. Bu kaynak suyu kimyasal işlem görmez, dolayısıyla her zaman doğal ve canlandırıcıdır. Bitkiden mümkün olduğu kadar çok aktif bileşen çıkarmak için modern teknolojiyi kullanıyoruz.

borlind

Şirket binamızdaki fuaye alanı

Şirket binamız bile ekolojik ilkelere uygun şekilde yapılmıştır. Sıcak su elde etmek için kullandığımız enerji, ısı geri kazanım teknolojisi kullanan üretim ve soğutma işlemlerimizden sağlanmaktadır.

Dermatolojik olarak test edilmiş ifadesi, ürünlerimizin etkisi ve en üst düzeyde uygunluğunun bağımsız dermatolojik testlerle kanıtlandığı anlamına gelir.

kraeuter_05

Bitki bahçemizdeki damacanalar

Kendi bitki bahçemizde birçok farklı bitki çeşitlerinin yağa batırılmış şekilde güneşte bırakıldığı büyük damacanalar göreceksiniz. Bu yağları krem, losyon ve cilt yağlarımızda kullanıyoruz.