Doğal kozmetİk alanında öncü

chica-hoja

Annemarie Lindner, en başından beri doğal kozmetik faydaları sunan bitki özlerini araştırmıştır. Annemarie Lindner, bir güzellik terapisti olarak, 1950 lerde kendi cilt problemleri icin sorun çözücü olarak doğal maddeleri kullanmaya baslayarak doğal kozmetik ile doğal guzellik için çalismaya başlamiştir. Annemarie Lindner doğal kozmetik öncüsü olarak kabul edilir – Birçoklarının kimyasal bazli cilt ürünlerinin muktedirliğine inandığü zamanlarda bile, o herzaman doğal maddelerin etkinliğine odaklanmistir. Börlind sirketi ilk ürünlerini surduğu andan beri, biz her zaman etkili ve cilt uyumlu doğal kozmetik icin calismistir.

Börlind şirketi, 1 Ocak 1959 tarihinde Annemarie Lindner, eşi Walter Lindner ve Herrmann Börner tarafından Almanya’nın güney batısındaki Calw kentinde, 50 yılı aşkın bir süre önce kurulmuştur. DADO SENS,  Börlind GmbH Grubu’nun bir parçası olarak, Annemarie Lindner tarafından giderek artan hassas cilt problemlerine bir çözüm olarak, doğanın sunduğu en iyi içerikler ile hassas ciltlerin doğal yapısını koruyup en iyi şekilde beslemek üzere, 1987 yılında Almanya’nın güney batısındaki Calw kentinde kurulmuştur.

Avrupa Markalar Birliği üyesi ‘member of the European Brands Association “Charter for Health and Well-being”’  olarak sağlık ve  güvenlik (well-being) şirketimizin bütün faaliyet ve iletişiminde esas alınmıştır. CSE mührü, tescilli şirket yönetimine ilişkin ilk sürdürülebilirlik mührü olup, ürün onayları da dahil olmak üzere şirketin tamamı için geçerlidir. Bu mühür şirketin çalişma prensibi olarak bütün iş yönetim kararlarını temsil eder. Börlind sirketinin sertifikasyon ve ödülleri icin bu linke bakiniz.

<span>, The Börlind company founder</span>
"Yiyemediğim hiçbir şeyi cildime sürmüyorum!"
- Annemarie Lindner, The Börlind company founder

Börlind günümüzde halen bu ilkeye bağlı olup, tüketicilere yüksek değerli doğal kozmetikler sunar.