Ayak bakım kremleri

tarafından
184
Ayak bakım kremleri

Yaz aylarının en çok merak edilen konularından biri uygun ayak bakım kremleri olmuştur her zaman. Çünkü yaz aylarında sandalet, terlik giyer plajlara hücum ederiz. Sokak aralarında giydiğimiz terlikler, arkadaşlarımızın yanında giydiğimiz sandaletler bizi ifşa eder. O yüzden ne yapmamız lazım, uygun ayak bakım kremleri sayesinde ayaklarımıza çok iyi bakmamız lazım.

Ayak bakımı kişisel hijyenin en önemli parçalarından biridir. Bütün gün ayaklarımızın üzerinde dururuz, bu sebeple ayaklarımıza üst düzey önem vermemiz gerekir. Düzenli bir şekilde pedikür yaptıramıyor musunuz? Evde uygulayabileceğiniz bir krem önerim var sizi hemen aşağıya davet edeyim.

DADO SENS Ayak Bakım Kremi

Çok kuru ve yıpranmış ayaklara mı sahipsiniz, ayağınız da yıpranmış bölgeler mi var? Susam yağı, jojoba yağı ve shea yağı ile cilde yoğun bakım sağlayan kremimiz sayesinde ayaklarınız uzun süre boyunca nemli kalacak. Bu sayede kişisel hijyeninizi korumuş olacaksınız.

Ürünlerimiz paraben, parafin, silikon, PEG, hayvan ekstratı içermediği için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriğindeki çay ağacı merhemi sayesinde ayağınızda kötü koku oluşmasını da engellemiş olacaksınız.

Kullanım Şekli:
Sabah, akşam cildi yıkayıp iyice kuruladıktan sonra masaj yaparak uygulayın. Üç yaş altı çocuklara uygun değildir.