El bakım kremleri

tarafından
176
El bakım kremleri

El Bakım Kremi Nedir?

Havadaki nemin azaldığı günlerde örneğin yazın kurak bölgeler, kışın tüm bölgeler cildimizi de kurutuyor. Mesela ben banyodan çıktıktan sonra kesinlikle el kremi sürmek zorundayım, çünkü cildim kuru. Çatlakları engellemek, kuru cildin verdiği rahatsızlıklardan kurtulmak amacıyla el kremleri sürülmektedir.

Etkileri ve Faydaları Nelerdir?

Amacına uygun olarak üretilen el kremleri cildimizin çatlamasına engel olur, hasarlı bölgelerin iyileşmesine yarar, güneşin zararlı ışınlarına karşı bariyer oluşturur. Çok çeşitli el kremleri bulunmaktadır, ancak hiç biri sizin cildinizi tanımaz ve size fayda sağlamaz. Maddeleri inceleyerek, cilt üzerinde deneysel araştırmalar yapılarak üretilen kremlerimiz sayesinde sizler de, kuru cildinizi 72 saate kadar koruyabilirsiniz. Ucuz ve kalitesiz el kremleri cildinize sürmeyin, bu faydadan çok zarar getirecektir.

DADO SENS El Bakım Kremi

Tamamen doğal içeriği ile kullanıcılar için ideal olan DADO SENS El Bakım Kremi, papatyanın masumiyetini simgelemektedir. Ürünlerimiz de kesinlikle zararlı madde bulunmadığı gibi, test amacıyla hiçbir hayvanı kullanmamaktayız. Dermatolojik olarak, cildinizi canlandırır ve parlak bir görünüme girmenizi sağlar.