Yüz maskeleri için öneri

tarafından
164
Yüz maskeleri için öneri

Hepimiz gayet iyi biliyoruz ki, deneyebileceğiniz yüzlerce ev yapımı yüz maskeleri var. Hatta kimi yüz maskelerini evinizde bulunan salatalık, domates ve benzeri yiyeceklerle yapabilirsiniz. Cildinizin ışıl ışıl görünmesi için her biri birebir. Doğal ürünlerle hazırlanan maskeler, beyazlatıcı kremler kadar çabuk sonuç vermeyebilir.

Bütçesinden kısmaya çalışan her kadın, internetten bulduğu doğal yüz maskeleri ile kendini eğlendirmekten başka bir şey yapmaz. Çünkü salatalık ve domates ile yapılan yüz maskelerini belki aylarca kullanmanız gerekebilir. Hatta size küçük bir tavsiye vereyim, limon, yoğurt, bal ve yumurta gibi ürünlerle de maske yapabilirsiniz.

Ama maske yapmadan önce cildinizi ne ile temizliyorsunuz? Sabun mu? Hayır hayır, sabun cildinizi evet temizler ama kurutur, cildinizdeki bütün nemi alır götürür, az da olsa neme ihtiyacımız var.

Dado Sens Pro Balance Soothing Face Cream

Cildinizin her zaman korunmaya ihtiyacı vardır. Eğer evde doğal maskeler elde edecekseniz, öncelikle cildinizi korumalısınız. Peki ne ile koruyacaksınız? Tabi ki, DADO SENS Pro Balance ile;

Bu krem cildinizi 24 saate kadar korur, termal su, meyan kökü özü ve aloe vera birleşimiyle elde edilmiştir.