Zararlı madde içermeyen kozmetik ürünleri

tarafından
243
Zararlı madde içermeyen kozmetik ürünleri

Hayvanlar üzerinde test yapmayan, tamamen insan cildine faydalı, tahribiyata geçit vermeyen ve Parafin içermeyen kozmetik ürünlerinden bahsetmeden önce size Parafin nedir ve insan vücuduna ne gibi zararları vardır onlardan bahsedelim.

Satın aldığınız hemen hemen tüm kozmetik ürünlerinde Parafin bulunmaktadır çünkü, hem kokusuz hem renksiz bir mum çeşidi olması sebebi ile maliyeti düşük bir petrol kaynağıdır. Parafin’in ortaya çıkması tamamen petrolle bağdaştırılır. Petrolün daha kaliteli olması için içerisinden parafin ayrıştırılır.

Renklendirici madde, polietilen glikol, silikon, paraben ve daha nice zararlı madde DADO SENS ürünlerinde kesinlikle bulunamaz.

DADO SENS, Börlind grubunun tıbbi odaklı doğal kozmetik markasıdır. En ince detaya kadar dikkat ettiğimiz cilt sağlığı kavramı ve doğal ürünlerimiz sayesinde DADO SENS ürünlerini kullanan hastaların %97’si hakkımızda güzel yorumlar yapmaktadır.

Sebebi ise, cilde dolaylı yada dolaysız yoldan zarar verebilecek hiç bir maddeyi kullanmayışımızdır. Kuru hassas ciltler, Atopik dermatit, atopik egzama, endojen egzama, sedef hastalığı, sivilce, akne, ergen aknesi, alerji ve daha nice hastalıklara uygun ürünlerimiz ile tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Gelecek içeriklerimiz, ürünlerimizin tek tek kullanılışı, açıklamaları, ortalama fiyatları ve kullanan insanların yorumları ile alakalı olacaktır. Hoşçakalın, kendinize iyi bakın.