Bakım önerileri

XDERMACOSMETICS ile dermatolojik cilt bakımına genel bir bakış

extroderm_01

Kuru, hassas ciltler

Olumsuz çevresel etkiler, agresif maddeler veya ırsi ve yaşla alakalı faktörler, aşırı kuru ve hassas cilt vakalarında artışa yol açmıştır. Cilt çatlakları; verilen nemi tutamaz ve kurur. Pul pul dökülme ve kaşıntıyla sonuçlanır.

ExtroDerm, aşırı kuru ve hassas ciltlere yönelik bakım serimizdir.

Ürünler aynı zamanda atopik dermatit veya psöriyazis (sedef hastalığı) tedavisine eşlik etmek için de kullanılabilir.

ExtroDerm, küçük çocuklara ve yaşlıların cilt bakımına da uygundur.

purderm_01

Lekeli ciltler

Lekeli cilt ve akneler, yalnızca ergenlik döneminde değil, aynı zamanda “gecikmiş akne” olarak bilinen şekilde yetişkinler tarafından da sıklıkla yaşanan sorunlardır. Siyah noktalar ve sivilceler, yağlı ciltlerin yanı sıra kuru veya karma ciltlerde de görülür.

PurDerm, lekeli ciltler için hafif bakım sunar. Ürünler aynı zamanda akne ve gecikmiş akne tedavisine eşlik etmek için de kullanılabilir.

Seri, lekeli karma ciltler için de uygundur.

probalance_01

Alerjiye yatkın hassas ciltler

Cilt, çeşitli çevresel etkilere hassas bir şekilde tepki gösterir. Koku, renklendirici ve koruyucu maddeler gibi, kozmetik ürünlerdeki bileşenler de cildi tahriş edebilir. Alerji mağdurları veya perioral dermatiti olan kişiler özellikle hafif, tahriş edici olmayan bakıma ihtiyaç duyar.

ProBalance, alerjiye yatkın hassas ciltlerin yatıştırılmasını amaçlayan bakım serimizdir. Ürünler aynı zamanda perioral dermatit tedavisine eşlik eden bakım olarak kullanılabilir.

Alerji mağdurları için geliştirilmiştir. Cilde uygunluğu test edilmiştir.

sensacea_04

Çok hassas yüz cildi

Gül hastalığıyla sonuçlanabilecek yüz kızarıklıklarına duyarlı, çok hassas ve tahriş olmuş yüz cildi, yoğun bakım ve nazik yatıştırıcılığa ihtiyaç duyar.

Özellikle de SENSACEA’nın sunduğu hafif ve nazik yenilikçi bakım, fark edilebilir etki göstererek ve cilde en üst seviyede uygunluk sağlayarak kullanıcıları ikna eder.

Hafiften orta dereceye kadar yüz kızarıklıkları hafifletilir ve geçici kırmızılık azaltılır.

regeneration-e_01

Hassas, bakım isteyen ciltler

With increasing age, our skin becomes thinner. // Mature skin loses moisture and substances essential to its well-being. Its powers of regeneration and resistance decrease. // Sensitive skin becomes even more sensitive and may therefore age prematurely. // Allergy sufferers require anti-aging care that is particularly compatible with the skin.

YENİLENMEE – An anti-aging care series for mature, sensitive, demanding skin.

Developed for allergy sufferers. Tested for skin compatibility.