Kalİte krİterlerİmİz

Kriterlerimiz en yüksek kalite standartları

Özellikle hassas ve problemli ciltler için yüksek kalitede ürün esastırBunun için ürünün bileşenleri, saflığı ve stabilitesi önemlidir.

·         DADO SENS doğallık, etkinlik ve cilde uyumluluğun hepsini bir arada sunabilmesi nedeniyle benzersiz bir bakım serisidir.

·         Tüm ürünler doğal malzemelere dayanır.

·         Ürünlerimiz, cildin kendi doğal yenilenme güçlerini harekete geçirerek etki eder.

·         Ürünlerimiz, dermatologlar ile birlikte geliştirilmiş; ürünlerin cilde uygunluğu ve etkinliği dermatolojik olarak kanıtlanmıştır ve dermatologlar tarafindan onaylanmistir.

·         Hassas ciltler için ürünlerimiz parfüm, renklendirici, koruyucu ve paraben içermez.

·         DADO SENS ürünlerinde mineral yağlar yoktur, petrol maddeleri (parafin ve saf vazelin gibi) içermez.

·         Ürünlerimiz silikon (örneğin sayklometikon), PEG (polietilen glikol), SLS (sodyum loril sülfat) ve potansiyel olarak tehlikeli olabilecek başka bileşen veya tahriş edici maddeler içermez.

·         Ürünlerimiz hiçbir hayvansal öz içermez.

Kullanıcılarımıza ürünlerimizin bileşenleri hakkında detaylı bilgiyi paylaşmayı ilke edindik. Yeni ürünlerin geliştirilmesi sırasında hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deney yapmıyoruz.

Sertifikalı organik tarımdan elde edilmis bitki özleri ile

Ürünlerimizin bazını oluşturan hammaddelerimizi mümkün olduğunca sertifikalı organik tarım veya yabani hasattan elde ediyoruz. Bu yüksek kaliteli hammaddeleri Almanya’nin Kara Orman larinda bulunan labaratuvar ve imalathanemizde yenilikçi dermakozmetik ürünler haline dönüştürüyoruz.

Derin kaynak suyu ile

160’dan fazla metre derinlikten, Börling GmbH, kendi orijinal ve çok yumuşak kalitedeki suyunu Almanyada nin Kara Orman larindaki kaynak suyunundan çikartir. Bu kaynak suyu, musluk suyunun aksine, zararlı unsurlar, klor ve diğer kimyasallardan yoksun ve temizdir. Bu doğal saf kaynak suyu bizim icin cilt bakım ürünlerinde kullanilabilecek en temel unsurdur. Kaynak suyunu, ters osmoz işleminden geçirip, değerli mineralleri ve gazları koruyup, eğer varsa, bakteri ve ağır metallerden arındırıp daha da saflaştırırız.

Bitki ve özlerini işlemede, ve formülasyonunda 60 yillik deneyim

Börlind GmbH şirketi yaklasik 60 yildir ANNEMARIE BÖRLIND ve DADO SENS markaları ile doğal kozmetik üretiyor. Bu kadar uzun süre boyunca, doğa bizim için herzaman en iyi örnek ve ilham kaynaği olmuştur. Bu neden ile doğaya saygımız hammadde temininden ürünlerin dağıtımına kadar her aşamada doğaya zarar vermeden onu koruyarak calişmamiz en önemli prensiplerimizdendir.

EcoControl belgelendirme kuruluşu 2008 yılından beri düzenli olarak Börlind GmbH nin yüksek ekolojik standartlarını şiketimize verdikleri setifikasyon ile teyit etmistir. Bitkisel hammaddeler gibi özü değiştirilmemiş doğal aktif maddeler, çevre dostu tarım ve gelişmiş üretim yöntemleri, yüksek kalitedeki cilt bakım ürünlerimizin temelini olusturur. Börlind sirketi; PEG, parafin, petrol türevleri, silikon yağları ve polisiklik misk bileşikleri gibi biyolojik olarak kolayca doğada çözünmeyen ve doğaya tehlikeli olabilecek maddeler ile çalismayi red eder.

Bizlere duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Cildiniz için her şeyin en iyisini hedefliyoruz!